Autor Wątek: Makemmo - Stwórz Własną Grę Przeglądarkową I Zarabiaj Na Niej  (Przeczytany 320 razy)

denis630

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Makemmo - Stwórz Własną Grę Przeglądarkową I Zarabiaj Na Niej
Marzyliście kiedyś o stworzeniu własnej gry przeglądarkowej? Pewnie tak. ale nie mieliście albo pieniędzy, albo wiedzy na temat programowania. Właśnie dla takich ludzi, stworzono projekt MakeMMO, czyli kreatora sieciowych tytułów via www.
 
Możemy stworzyć grę w dowolnej tematyce, od zombiaków, science-fiction, po standardowe fantasy. Zawsze też możemy podążyć drogą strategii, tworząc typowego MMORTS, gdzie będziemy nudzić się nad rozbudową miasta/królestwa.
 
Niewątpliwym plusem jest fakt, że stworzoną przez nas grę... możemy opublikować na Facebooku.
 
Oprócz satysfakcji stworzenia czegoś, na co wiele osób będzie chciało poświęcać swój czas, daje szanse na wprowadzenie w życie własnych pomysłów. Przede wszystkim jednak serwis umożliwia zarabianie na swoim własnym projekcie. Jeśli nasza gra zachęci ludzi do kupowania przedmiotów, lub wydawania w niej w inny sposób wirtualnych kredytów, będziemy mieli swój udział w zyskach.
 
Jeśli gracz kupi kredyty bezpośrednio u Makemmo.com i wyda u nas w grze, podział zysku wygląda następująco: 60% trafia do Makemmo.com, a 40% do naszej kieszeni. Jeśli zakupimy hurtowo Epiny, żeby samemu sprzedawać je naszym graczom podział będzie korzystniejszy z punktu widzenia twórcy gry, 30% dla Makemmo.com, a 70% dla nas. W porównaniu do innych serwisów internetowych podział zysków wydaje się zaskakująco korzystny dla twórcy gry.
 
Założenie gry kosztuje jedynie 19,99zł w ramach tej opłaty rozwijamy swoją grę za darmo bez ograniczeń i dostajemy dożywotni hosting więc nie martwimy się o nic tylko o graczy i o to ile wydadzą w naszej grze
 
Adres kreatora: http://makemmo.com

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
drzewcehalabardy eire-scotland makeit elita-mam wojownicy-nocy